Štai ir pasibaigė du mėnėsius trukusi kūrybinė vasaros dienos stovykla. Kiekviena pamaina truko 5 dienas. Per tą laiką 6-10 metų amžiaus,  stovyklautojai, nuotaikingai, kūrybingai, bei prasmingai leido  laiką.

Stovyklos veikla buvo organizuota kūrybinių dirbtuvių principu. Kiekviena diena turėjo konkrečias tai dienai skirtas veiklas, užsiėmimus.

Stovyklos metu vaikai pasinėrė į paslaptingą EBRU pasaulį – mokėsi tapyti ant vandens. Atrado keramikos paslaptis – kiekvienas namo parsinešė profesionaliai išbaigtą darbelį. Atgaivino papje – masse techniką – kūrėme gyvūnus iš savo fantazijų pasaulio. Darbavosi eko dirbtuvėse – sužinojo kodėl taip svarbu kuo mažiau išmesti, bei kaip galima tam tikrus daiktus panaudoti antrą kartą, taip mažiau teršiant mūsų motiną gamtą. Keliavo emocijų pasaulio labirintais. Nagrinėjo savo, bei kitų emocijas žaisdami, bei kurdami. Atsipalaiduodavo smėlio terapinių užsiėmimų metu. Lankėsi Lietuvos Zoologijos sodo mokyklėlėje, kur artimiau susipažino su laukine gamta, jos gyventojais. o su kai kuriais iš jų susipažinome itin artimai! Kiekviena stovyklos diena – tai nauja patirtis, nauji pojūčiai, prasmingai praleistas laikas.

Linkime visiems geros likusios vasaros ir svarbiausia – nesustoti.  Nesustoti kurti, nesustoti tobulėti, nesustoti ieškoti, nesustoti tikėti.

Dalinamės akimirkomis.

Daugiau nuotraukų galite pamatyti čia