Seminaras

Vaiko jausmų paletė

Vieni vaikai labai atvirai dalijasi tiek savo džiaugsmais, tiek nesėkmėmis su suaugusiais. Kiti vaikai atrodo labai ramūs ir uždari, retai pasakoja apie tai, kas juos neramina ar kas juos įskaudino. Tretiems viduje kunkuliuoja daugybe jausmų ir pratrūkę dažnai įžeidžia ar įskaudina bendraamžius, suaugusiuosius.

Tačiau, kad ir kaip vaikai savo jausmus parodo, kiekvienas jausmas labai svarbūs mūsų gyvenime. Jie ir suteikia spalvų mūsų gyvenimui, ir mus gąsdina. Todėl darosi svarbu kuo geriau pažinti tiek savo, tiek vaikų jausmus. Juk tik gerai pažinus galime mažiau jų bijoti.

Todėl užsiėmimo metu ieškosime atsakymų į šiuos klausimus:
– Ar visi jausmai geri?
– Kaip reaguoti į vaikų pykčio priepuolius?
– Kaip padėti vaikams įveikti baimę?
– Kuo tėvai gali padėti vaikui išgyvenant liūdesį?
– Kaip padėti vaikams parodyti jausmus?
– Kokia yra fantazijos ir vaizduotės svarba pažįstant emocijas?

SEMINARO NAUDA: Gebėsite atpažinti ir suprasti savo bei vaikų jausmus ir atrasite būdą, kuris palengvinti jausmų priėmimą.

Aurelija Ananjevaitė

Aurelija Ananjevaitė

Lektorė

Psichologė Aurelija Ananjevaitė – vaikų ir suaugusių psichologė, šeimos konsultantė, mokymų lektorė. Devynerius metus konsultuoja vaikus, paauglius, suaugusius ir šeimas privačiai bei internetinėje erdvėje. Konsultacijų metu taiko geštalto terapijos, analitinės psichoterapijos, kognityvinės ir elgesio terapijos, rašymo, smėlio ir meno terapijos metodus. Domisi emocijų pažinimu, nerimo ir įtampos įveika, savęs pažinimu, savimotyvacija, tėvų-vaikų/paauglių santykiais, tėvystės įgūdžių stiprinimu. Veda praktinius seminarus, užsiėmimus, grupes tiek suaugusiems, tiek vaikams.
Aurelija yra Lietuvos psichologų sąjungos narė. Nuolat savo žinias gilina įvairiuose mokymuose, seminaruose, konferencijose Lietuvoje ir užsienyje.
Gyvenime vadovaujasi moto: „Pasaulis sudarytas iš žmonių istorijų, o ne iš atomų“ (Muriel Rukeyser)

SEMINARAS VYKS:

informacija artimiasiu metu bus papildyta

TRUKMĖ:

3 val.

KAINA:

15 

DALYVIAI:

Tėvai, auginantys mokyklinio amžiaus vaikus, turintys daug klausimų apie mokymosi motyvaciją bei siekiantys geriau pažinti savo vaikus

Svarbu!

REGISTRACIJA: studija@seimai.eu
Registruojantis nurodykite seminaro pavadinimą, vardą, pavardę, tel. numerį.

Registracija patvirtinama tik išankstiniu apmokėjimu už seminarą. Vietų skaičius ribotas.

REKVIZITAI, APMOKĖJIMUI:
MB ŠEIMOS KŪRYBINĖ STUDIJA
Įmonės kodas 304263101 a.s. LT 717300010147043309

ADRESAS: Senamiesčio menų inkubatorius, A.Mapu g 20. KAUNAS.
Tel. pasiteiravimui – +370 645 94978