Kūrybinis ugdymas 4-6 m. amžiaus vaikams

Kas yra kūryba? Į šį klausimą esama daugybės skirtingų atsakymų. Tačiau bendra mintis yra ta pati: kūryba – kai sukuri kažką nauja. Kūrybiška vaizduotė yra įprotis, kaip ir bet kuris kitas. Tad šį įprotį reikia ‘treniruoti’, plėtoti, ugdyti. Kam to reikia? Kai kuriame kažką naujo, jaučiame pasitenkinimą, patiriame teigiamas emocijas. Tad visų pirma – dėl malonumo, gerų emocijų, saviraiškos. Tačiau vienas pagrindinių tikslų – skatinti vaikus dalintis idėjomis, rasti savo vietą tarp žmonių. Mokytis žvelgti į pasaulį iš kitų požiūrio taškų. Kūrybinis ugdymas – tai ne tik puikios idėjos ir jų įgyvendinimas, bet, kaip teigia daugelis psichologų, visų pirma, atviros, besidalijančios, empatiškos, gebančios įsijausti į kitus asmenybės ugdymas.

Užsiėmimų metu naudosime tokias menines priemones kaip: tapymas ant vandens, keramika, grafika, origami, aplikacijos ir panašiai. Pradžioje pažinsime kiekvieną sritį atskirai, vis ieškodami būdų kaip keletą priemonių sujungti į vieną kūrinį. Mokysimės dirbti kartu ir atskirai. Užsiėmimų pabaigą vainikuos vienas bendras projektas. Vaikai užsiėmimų metu mokysis ne tik mąstyti kūrybiškai, tačiau taip pat ir numatyti tolimesnius savo veiksmus, dalintis, bendradarbiauti, susikaupti.

DIENA / LAIKAS:

————–

 

TRUKMĖ:

iki 90 min.

 

KAINA:

24 /mėn.

 

REIKALAVIMAI APRANGAI:

nėra

 

Svarbu!

Mokėjimas atliekamas už visą mėnesį iš karto, ne vėliau nei likus trims darbo dienoms iki užsiėmimų pradžios. Vieta rezervuojama tik gavus apmokėjimą.
Vaikų praleistos pamokos nėra kompensuojamos, nebent atidedamos dėl sveikatos sutrikimų.
Užsiėmimų dalyviai įsipareigoja pranešti apie savo nedalyvavimą užsiėmime iš anksto.
Jei suplanuotoje grupinėje pamokoje susirenka 2 ar mažiau dalyvių iš grupės, galimas pamokos nukėlimas bendru dalyvių ir mokytojos susitarimu.
Mokytojai susirgus/negalint vesti pamokos, pamoka nukeliama.