Rugpjūčio 5 dieną, Šeimos kūrybinėje studijoje vyko lektoriaus, Vaido Arvasevičiaus paskaita, skirta tėvams, bei pedagogams ‘Vaikų baudimas, drausminimas, ribojimas, kritika – ar galime be jų?’’

Paskaitos – seminaro metu kalbėjome apie brandos ir augimo mechanizmus, tėvų ir mokytojų vaidmenį, elgenos ypatumus, emocinę inteligenciją, savikontrolę bei vaikų auklėjimo instrumentus. Apie stresą auginant ir mokant vaikus, kaip jį sumažinti, emocijų reguliavimą, atsakomybės paskirstymą. Idėjos, įžvalgos, pavyzdžiai apie santykius iš gyvenimo, tyrimų, eksperimentų, mokslinių teorijų ir atradimų.

Pertraukėlės metu vaišinomės ,,Vsnacks,, paruoštais gardžiais užkandžiais. Po paskaitos buvo dalinami kvalifikaciniai 6ak. val. Pažymėjimai.

Vaido Arvasevičiaus pagrindinė studijų sritis – vaikai, jų aplinka, šeimos santykiai. Jis skaito paskaitas ir veda seminarus mokytojams, tėvams, planuojantiems susilaukti vaikų. Vaidas Arvasevičius yra Lietuvos Mokinių Neformaliojo Švietimo Centro Karjeros konsultantas, dalyvaujantis projekte „Ugdymas karjerai“. Konsultuoja pedagogus, tėvus ir mokinius gyvenimo krypties pasirinkimo bei savo prigimties suvokimo, ateities planavimo per savęs pažinimą klausimais jo kuruojamose Vilniaus mokyklose, progimnazijose, gimnazijose bei kolegų konsultantų mokyklose.

Jis rengia temines paskaitas bei tęstinius seminarus, atskleidžiančius įvairiausius gyvenimo veiklos pasirinkimo aspektus visoje Lietuvoje bei užsienyje. O taip pat : prigimtinių savybių bei pareigų, materialios gerovės, charakterio bruožų įtaką gyvenimo kokybei, santykio su aplinka ir aplinkiniais klausimus, bendradarbiavimo su vaikais ypatumus analizuojančias paskaitas. Paskaitos vyksta viešoje erdvėje, mokyklose, vaikų darželiuose, bendruomenėse.